Personal

direktor                       Ave Kalk
õppealajuhataja         Merle Kõivumägi
majandusjuhataja     Tarmo Murel
infojuht                       Anu Vink

logopeed                     Eda Çalışır
logopeed                     Valentina Selkina (0,25)
logopeed                     Kaile Kabun (0,25 )
eripedagoog               Ester Peterson

muusikaõpetaja        Annika Pilvistu                                   
liikumisõpetaja         Tea Kõrs
ujumisõpetaja           Kätlin Toots
ujumisõpetaja abi     Bret Kalk

Pesamuna rühm                                                                Liblika rühm
õpetaja           Mirjami Uutela                                             õpetaja            Marve Abel  
õpetaja           Kristina Gross                                               õpetaja          Lilian Kesonen
õpetaja abi     Tiiu Prükk                                                     õpetaja abi    Kaire Kapp

Mõmmiku rühm
õpetaja           Gretel Orusaar
õpetaja           Kairi Kais
õpetaja abi    Aire Peedosaar

Sinilille rühm                                                               Kullerkupu rühm
õpetaja           Mari-Liis Mandel                                        õpetaja            Svetlana Kašankina
õpetaja           Urve Möllits                                                 õpetaja            Kristi Palm
õpetaja abi     Berit Kaljuvee                                             õpetaja abi     Marika Labbi

Päiksekiire rühm                                                         Sipelga rühm  
õpetaja          Silja Kimmel                                                 õpetaja            Marika Taaber
õpetaja          Aili Soll                                                          õpetaja            Eret Haamer
õpetaja abi   Angela Udras                                                õpetaja abi     Kädi Kängsepp     

Jänku-Jussi rühm                                                       Lepatriinu rühm  
õpetaja        Kaili Kapp                                                      õpetaja             Margit Plado
õpetaja        Ivika Kaldmaa                                               õpetaja             Merit Meister
õpetaja abi  Katrin Kivi                                                     õpetaja abi     Ülle Teaste

Vikerkaare rühm                                                        Okaskera rühm
õpetaja         Lily Dolenko                                                  õpetaja            Merike Ilves
õpetaja         Katrin Vähi                                                    õpetaja            Maarja Lindmets
õpetaja abi  Reet Ruuder                                                   õpetaja abi     Annika Lond

kunstnik        Margit Plado
aednik            Helios Raudsepp
peakokk         Marianne Jalas
kokk               Tiina Linnas
kokk               Marvi Kramin
laohoidja       Ülla Eggert
koristaja        Aime Raha